يکشنبه 11 خرداد 1399 _
 
 
 ارتباط با اداره کل سلامت

 
  امروز
يکشنبه
خرداد 1399
11
قمری:08 شوال 1441

میلادی:31 مه 2020
 
 
 
تاریخ : دوشنبه 29 ارديبهشت 1399     |     کد : 951

پایش سلامت کارکنان در سامانه خودارزیابی کرونا

در راستای اهتمام با رویکرد حفظ سلامت و انجام اقدامات پيشگيرانه و اتخاذ تمهيدات بهداشتي واحد طب کار اداره کل سلامت نسبت به پایش و ارزیابی سلامت کارکنان این اداره اقدام نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل سلامت وامور اجتماعی شهرداری تبریز سامانه (  salamat.gov.ir وزارت بهداشت کشور)  برای رفاه حال هموطنان عزیز و به منظور غربالگری فردی و ثبت علایم  بیماری کووید (COVID-19) راه اندازی شده است.    
واحد طب کار اداره کل سلامت در راستای بسیج ملی مقابله با کرونا با خود ارزیابی در این سامانه با مرکز بهداشت شهرستان تبریز همکاری نموده تا با انجام غربالگری پرسنل، زنجیره انتقال ویروس را قطع نمایند.
همکاران عزیز به جای مراجعه به مراکز درمانی و جلوگیری از هر گونه ازدحام که خود سبب انتشار ویروس کرونا می گردد می توانند از طریق سامانه salamat.gov.ir  با وارد کردن شماره ملی خود به سوالات ساده خود ارزیابی بیماری کووید -۱۹ پاسخ داده و راهنمایی لازم را مطابق آخرین دستور العمل های وزارت بهداشت دریافت نمایند. 
 پس از انجام غربالگری و مشکوک بودن فرد، مراقب سلامت از طریق شماره تلفن ۴۰۳۰ با افراد مشکوک از طریق همین سامانه تماس گرفته و در لیست سامانه  ثبت خواهد شد تا مشاوره و پیگیری‌های لازم انجام گیرد.

 


اکرم غفارزاده