چهارشنبه 13 اسفند 1399 _
 ارتباط با اداره کل سلامت

 
  امروز
چهارشنبه
اسفند 1399
13
قمری:19 رجب 1442

میلادی:3 مارس 2021
 
تاریخ : سه شنبه 2 تير 1394     |     کد : 128

رئیس شورای شهر تبریز: شورای شهر برای برقراری عدالت در سلامت تلاش خواهد کرد

شهرام دبیری رئیس شورای شهر تبریز در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری ما بین شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: از ابتدای فعالیت شورای چهارم و در جلساتی که با مسئولین شهرداری داشتیم، خاطرنشان کردیم که باید به بحث سلامت روحی و جسمی شهروندان توجه ویژه ای شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلامت شهرداری تبریز، شهرام دبیری رئیس شورای شهر تبریز در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری ما بین شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: از ابتدای فعالیت شورای چهارم و در جلساتی که با مسئولین شهرداری داشتیم، خاطرنشان کردیم که باید به بحث سلامت روحی و جسمی شهروندان توجه ویژه ای شود.

دبیری افزود: مردم و شهروندان نیاز دارند تا در محیطی سالم و بدون دغدغه بیماری زندگی کرده و باعث شکوفایی شهر خود شوند. در جلساتی که با شهرداری تبریز و دانشگاه علوم پزشکی برگزار کردیم، از آمادگی طرفین برای همکاری مطلع شده و هماهنگی های لازم برای امضای تفاهم نامه همکاری انجام شده تا این موضوع جدی تر از گذشته در شهر تبریز پی گیری و اجرایی شود.

رئیس شورای شهر تبریز افزود: از اصلی ترین نکات این تفاهم نامه، بحث سنجش عدالت در سلامت می باشد که برای اولین بار در تبریز انجام خواهد شد و تحولی عظیم در راستای ارتقا سلامت شهر ایجاد خواهد کرد. نتایج این طرح نقشه راه دستگاه ها برای افزایش و بهینه سازی خدمات خواهد بود. شورای شهر نیز در سهم خود برای هر چه بهتر اجرا شدن مفاد این تفاهم نامه و برقراری عدالت در بحث سلامت تلاش خواهد کرد.PDF چاپ چاپ