چهارشنبه 13 اسفند 1399 _
 ارتباط با اداره کل سلامت

 
  امروز
چهارشنبه
اسفند 1399
13
قمری:19 رجب 1442

میلادی:3 مارس 2021
 
تاریخ : سه شنبه 2 تير 1394     |     کد : 127

معاون دانشگاه علوم پزشکی تبریز: برای تک تک شهروندان پرونده سلامت تشکیل خواهیم داد/ با مناطق مختلف شهرداری همکاری خوبی داریم

جعفر صادق تبریزی، در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری ما بین شهرداری و دانشگاه تبریز، در رابطه با این تفاهم نامه و نتایج آن گفت: در حال حاضر کل سطح شهر تبریز با توجه به تقسیم بندی مناطق ده گانه، دارای حداقل یک مجتمع سلامت بوده و نیز ۵ مرکز تخصصی سلامت با حضور متخصص ها و فوق تخصص ها در تبریز قرار گرفته اند.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلامت شهرداری تبریز،جعفر صادق تبریزی، در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری ما بین شهرداری و دانشگاه تبریز، در رابطه با این تفاهم نامه و نتایج آن گفت: در حال حاضر کل سطح شهر تبریز با توجه به تقسیم بندی مناطق ده گانه، دارای حداقل یک مجتمع سلامت بوده و نیز ۵ مرکز تخصصی سلامت با حضور متخصص ها و فوق تخصص ها در تبریز قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه همکاری خوبی با شهرداری های مناطق محتلف تبریز در بحث بهداشت و سلامت داریم و در مباحث مختلفی با یکدیگر به تفاهم رسیده ایم. به عنوان مثال بحث جمع آوری زباله و فاضلاب از مواد مورد تفاهم است که در برخی مناطق اجرایی شده و در صورت اجرایی شدن در کل مناطق، شاهد یک تحول خواهیم.

تبریزی افزود: منطقه ۶ تبریز از جمله مناطق بزرگ از نظر مساحت و جمعیتی در شهر تبریز می باشد که به دلیل برخی کمبود ها یک تفاهم نامه اختصاصی برای این منطقه ترتیب دیده شده تا با همکاری شهرداری، مجتمع سلامت و امکانات لازم برای آن نیز فراهم شود.

معاون دانشگاه علوم پزشکی همچنین در ادامه افزود: در آینده ای نه چندان دور برای تمام شهروندان تبریزی پرونده سلامت تشکیل داده و با بررسی وضعیت آن ها هر دو یا سه ماه یک بار، در صورت وجود بیماری، برای درمان آنان پی گیری های لازم را نیز انجام خواهیم داد.

وی در خاتمه افزود: امیدواریم با امضای این تفاهم نامه و همکاری بیشتر بین مناطق مختلف شهرداری و دانشگاه، رقابتی سالم بین مناطق برای افزایش هر چه بیشتر سلامت شهروندان خود ایجاد شود و هر ساله از بهترین منطقه با بهترین اقدامات تقدیر گردد.


PDF چاپ چاپ