سه شنبه 7 بهمن 1399 _
 ارتباط با اداره کل سلامت

 
  امروز
سه شنبه
بهمن 1399
7
قمری:13 جمادى الثانية 1442

میلادی:26 ژانویه 2021
 
تاریخ : شنبه 13 دي 1399     |     کد : 1054

ارسال بسته های همدلی با عنوان( نذز سردار)

بسته های ماسک در آستانه شهادت سردار سلیمانی با همت اداره کل سلامت و امور اجتماعی و مشارکت خیرین این حوزه به مناطق محروم ارسال گردید.

به گزارش امورارتباطات اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، با هدف گرامی داشت نخستین سالگرد آسمانی شدن سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و تاکید بر روحیه جهادی و مردمی بودن این شهید سرفراز ودر راستای رسالت این اداره کل جهت خدمات رسانی به شهروندان و علی الخصوص نیازمندان و اقشار آسیب پذیر بسته های حمایتی با مشارکت تولید کنندگان ماسک و خیرین حوزه سلامت و با همت اداره کل سلامت به مناطق محروم اجرا گردید.
محمد حسین حسن زاده مدیر کل سلامت و امور اجتماعی و رئیس ستاد پیشگیری از کرونا در شهرداری تبریزبا اشاره به پررونق بودن کمک های حمایتی در زمان شیوع کرونا گفت: اقدامات حمایتی در شرایط حساس کنونی که بیماری کرونا از کشور رخت بر نبسته است با هدف حمایت از خانواده ها و مشاغل آسیب دیده از بیماری و با هدف صیانت از سلامت شهروندان خصوصا نیازمندان صورت گرفته است .
رئیس ستاد پیشگیری از کرونا شهرداری با اشاره به فعالیت های اداره کل سلامت افزود: این ستاد با توزیع انبوه ماسک و اقلام بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه و ضدعفونی و همچنین ارائه خدمات درمانگاهی آغاز به کار کرد و امروزشاهد مرحله جدیدی از این همدلی در آستانه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی هستیم .
وی علاوه بر تقدیر و تشکر از کلیه فعالان در این عرصه در خصوص اجرای این کمک های خیرخواهانه اظهار نمود :قطعا ارائه این خدمات تا ریشه کنی کامل ویروس منحوس کرونا با تمام توان و همت مدافعان سلامت و پرسنل خدوم شهرداری انجام خواهد یافت .

 


PDF چاپ چاپ