سه شنبه 7 بهمن 1399 _
 ارتباط با اداره کل سلامت

 
  امروز
سه شنبه
بهمن 1399
7
قمری:13 جمادى الثانية 1442

میلادی:26 ژانویه 2021
 
تاریخ : يکشنبه 30 آذر 1399     |     کد : 1052

تقدیر از پرستاران اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبربز

در خجسته سالروز میلاد حضرت زینب (س) از پرستاران درمانگاه امام رضا شهرداری تقدیر گردید.

به گزارش امور ارتباطات اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز،بپاسداشت سالروز میلاد بزرگ بانوی کربلا و روز پرستار از پرسنل پرستاری این اداره کل که با فعالیت خستگی ناپذیر و شبانه روزی از مدافعین تراز اول سلامت بشمار میروند طی مراسمی تقدیر بعمل آمد.
محمد حسین حسن زاده مدیر کل سلامت و امور اجتماعی و رئیس ستاد پیشگیری از کرونا شهرداری در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پرستار و تبریک به مناسبت این روز به کلیه پرستاران بیان نمود:کادر درمان شهرداری و بویژه پرستاران با ایثارگری و صبر و تحصص و تعهد همواره در خط مقدم جنگ بیولوژیک ویروس کرونا بودند و برای خدمت رسانی به بیماران و مراجعین که اکثرا از همکاران شهرداری هستند بر اساس رسالت و مسئولیت خود که صیانت از سلامت همکاران و شهروندان است دمی سهل انگاری ننموده اند وتا پای شهادت پیش رفته اند.
مدیر کل سلامت شهرداری با اشاره به نقش پرستاران در بهبودی و درمان همکاران مبتلا به ویروس کرونا نصریح نمود:قطعا تعامل همکاران پرستار با کادر پزشکی و انجام غربالگری و تست های ادواری و. خدمات پزشکی مناسب نقش چشمگیری در پروسه درمان و بهبودی بیماران کرونایی داشته است.
وی افزود :  همکاری مناسب پرسنل اداره کل سلامت در استفاده  بهینه از طرح دور کاری و جبران عدم حضور همکاران مبتلا به ویروس توسط افراد جایگزین از یک سو و اجرای صحیح و اصولی  دستورالعمل های بهداشتی و پزشکی توسط پرستاران ،ابتلا به این ویروس را در پایین ترین نقطه ممکن در مجموعه اداره کل سلامت  قرار داده و نقش چشمگیری در کاهش بیماران کرونایی داشته است .
در این مراسم که با حضور شهردار محترم تبریز در محل  شهرداری برگزار گردید با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از این  مدافعان و ایثارگران سلامت تجلیل و تقدیر بعمل آمد .
در این لوح خطاب به پرستاران آمده است :پرستاری واژه ای آشناست که ناخودآگاه ذهن را به عرصه امداد و یاری رسانی سوق میدهد.
پرستاران فرشتگان رحمت بی ادعایند که به معنی واقعی کلمه خالصانه کار میکنند و تمام تلاش خود را معطوف میسازند تا بیماران و دردمندان دوران نقاهت خود را به آرامی وآرامش سپری کنند .
این سپید جامگان جلوه گر عشق به خالق و مخلوق در کسوت شریف و مقدس پرستاریند که تمام هستی خود را برای آسایش همنوعان نثار می کنند ودر این اخلاص سرشار از معنویت جلوه ای از کرامت بزرگ بانوی عاشورا حضرت زینب را منور می سازند که اسوه صبر واز خود گذشتگی زنان عالم است .
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره پرستاران شهید ایام کرونایی وبا تبریک ونکو داشت  مقام شامخ پرستارکه در روزهای صعب با مجاهدت و تلاشهای بی شائبه شبانه روزی وتحمل مشقات طاقت فرسا وبه دور از خانواده خدمت رسانی می کنند سپاسگزاری میکنم و از خداوند متعال برای همگی صحت و سلامت و سربلندی توام با توفیقات روزافزون مسئلت دارم.


PDF چاپ چاپ