شنبه 3 آبان 1399 _
 
 
 ارتباط با اداره کل سلامت

 
  امروز
شنبه
آبان 1399
3
قمری:07 ربيع الأول 1442

میلادی:24 اکتبر 2020
 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 24 مهر 1399     |     کد : 1030

پیام تبریک مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز

مراقبتهای مضاعف پیشگیرانه در ایام کرونایی برای روشندلال

روز عصای سفید روز به رسمیت شناختن استقلال و حقوق روشندلان است.

به گزارش امور ارتباطات اداره کل سلامت و امور اجتماعی محمد حسین حسن زاده مدیر کل این اداره و رئیس ستاد پیشگیری از کرونا شهرداری تبریز ضمن تبریک روز عصای سفید به همه روشندلان ابراز نمود: روز عصای سفید روز به رسمیت شناختن استقلال و حقوق نابینایان است و در اصل پرچم استقلال یک روشندل عصای سفید است  و این عزیزان با دل روشن خود به مبارزه با  مشکلات و بویژه کرونا می پردازند.
حسن زاده بیان کرد: روشندلان با نداشتن نعمت بینایی ثابت کرده اند که میتوانند به زندگی خودکفا و همراه با عزت خود ادامه دهند، مدارج علمی را بپیمایند و یا در عرصه های ورزشی بدرخشندآنها به ما می آموزند که آن چه ملاک اصلی موفقیت است اراده و تلاش است.
مدیر کل سلامت و امور اجتماعی اذعان نمود: آنان سمبل صبرند و ثابت کرده اندچگونه باید در مقابل مشکلات کوچک و بزرگ زندگی مقاومت نشان دهیم و فقط به قله افتخار و موفقیت فکر کرده باور داشته باشیم که دریای زندگی با همه سختی ها و تلاطم های خروشان سرشار از شیرینی هاست.
وی در ادامه اظهار داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی برای افراد روشندل همانند افراد بیناست و مردم نباید به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی از کمک و مساعدت به روشندلان دریغ ورزند و بهترین روش برای مصونیت روشندلان از ابتلا به این بیماری منحوس این است که در خانه بمانند و توسط یکی از نزدیکان با رعایت پروتکل های بهداشتی امورات روزانه خود را انجام دهند.
مدیر کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری گفت: قطعا کمترین کاری که میتوان برای کمک به این افراد برای عبور از بحران کرونا به کار بست درک شرایط خاص این افراد و کمک به رفع نیازها و مایحتاج آنهاست .

 


PDF چاپ چاپ