شنبه 3 آبان 1399 _
 
 
 ارتباط با اداره کل سلامت

 
  امروز
شنبه
آبان 1399
3
قمری:07 ربيع الأول 1442

میلادی:24 اکتبر 2020
 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 16 مهر 1399     |     کد : 1028

نظارت بر مراکز تفریحی و بوستان های شهری توسط بازرسان ستاد کرونا شهرداری

مهمترین عامل شیوع کرونا بی توجهی شهروندان در اجرای شیوه نامه های بهداشتی است.

به گزارش امور ارتباطات اداره کل سلامت وامور اجتماعی شهرداری تبریز، بازرسان ستاد پیشگیری از کرونا شهرداری تبریز با حضور در مراکز تفریحی و پارکها بر نحوه اجرای شیوه نامه های بهداشتی نظارت کامل و مستمر دارند .
محمد حسین حسن زاده مدیر کل سلامت و امور اجتماعی و رئیس ستاد پیشگیری از کرونا شهرداری تبریز در خصوص نظارت بازرسان ستاد پیشگیری از کرونا اظهار داشت: این ستاد در حوزه ارائه خدمات به شهروندان پیشتاز بوده است، و در این روزهای بحرانی خود را مکلف به تشدید عملکردهای خدمتی در راستای ایجاد شهری سالم و امن نموده است .
وی بیان کرد : سازمان سیما منظر شهرداری موظف به نظارت کامل بر تعطیلی مناطق تفریحی و پارکها و بوستان های شهری پرتردد و پرتجمع دارد و طبق دستور شهردار محترم تبریز و ابلاغ ستاد کرونا در صورت اهمال کاری هر فرد یا گروهی در زمینه اجرای صحیح دستور العمل های بهداشتی  و یا نقض مفاد شیوه نامه ها در امکنه تعطیل شده و یا اعلام شده برای عدم اتراق ضابطین قضایی و پلیس وارد عمل شده ممانعت بعمل خواهد آورد و با افرادی که مقاومت نشان دهند طبق قوانین برخورد خواهد شد .
حسن زاده خاطر نشان شد: بازرسان ستاد کرونا پیوسته  بطور سرزده و نامحسوس با همکاری و همیاری متولیان قضایی و بهداشتی مکانهای پرتردد و کثیر التجمع را رصد مینمایند و با متخلفین طبق مصوبات و دستورات برخورد جدی اعمال خواهد شد.

 


PDF چاپ چاپ