چهارشنبه 13 اسفند 1399 _
 ارتباط با اداره کل سلامت

 
  امروز
چهارشنبه
اسفند 1399
13
قمری:19 رجب 1442

میلادی:3 مارس 2021
 
 مصاحبه و گزارش
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

توصیه هایی برای افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی در همه گیری ویروس کرونا

توصیه هایی برای افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی در همه گیری ویروس کرونا باشیوع ویروس جدید کرونا طبیعی ولازم است که استرس و اضطراب داشته باشیم .اضطراب طبیعی باعث میشود توصیه های پیشگیری را جدی بگیریم پس با احساس ها و فکرهای معمول خود نجنگید.
يکشنبه 9 آذر 1399

توصیه های تغذیه ای برای پیشگیری از بیماری کروناCOVID 19

توصیه های تغذیه ای برای پیشگیری از بیماری کروناCOVID 19 توصیه های مفید غذایی کارشناس تغذیه اداره کل سلامت واموراجتماعی شهرداری تبریز در بحران کرونا
يکشنبه 16 شهريور 1399

مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز عنوان کرد:

آتش زیر خاکستر، سلامت شهروندان تبریز را تهدید می کند

آتش زیر خاکستر، سلامت شهروندان تبریز را تهدید می کند مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در دفتر هفته نامه نهال امید از دستاوردها و بایدها و نبایدهای حوزه سلامت طی دهه‌های گذشته در تبریز سخن گفت.
چهارشنبه 24 بهمن 1397

مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز

ظرفیت های موجود در سازمان های مردم نهاد منجر به اتفاقاتی خوب در آینده شهر می شود

ظرفیت های موجود در سازمان های مردم نهاد منجر به اتفاقاتی خوب در آینده شهر می شود مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به نقش مهم سازمان های مردم نهاد در توسعه برنامه های اجتماعی گفت: با تکیه بر توان همین نیروهای مردمی می توان برای آینده شهر اتفاقات خوبی را انتظار داشت.
شنبه 19 آبان 1397

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز:

طرح «سنجش عدالت در سلامت» موجب ارتقا شاخصه های سلامتی در محلات تبریز می شود

طرح «سنجش عدالت در سلامت» موجب ارتقا شاخصه های سلامتی در محلات تبریز می شود مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز از اجرای «طرح سنجش عدالت در سلامت» با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارتقاء شاخصه های سلامت بین شهروندان در محلات مختلف تبریز خبر داد.
شنبه 19 آبان 1397

مدیرکل محترم اداره کل سلامت واموراجتماعی جناب آقای دکتررحیمی

اظهارهمدردی باخانواده های بزرگوار مدافعین حرم

اظهارهمدردی باخانواده های بزرگوار مدافعین حرم مدیرکل محترم اداره کل سلامت وامور اجتماعی پیشنهادویزیت رایگان برای خانواده های شهدای مدافع حرمرامطرح کردند
يکشنبه 4 تير 1396

گفتگو با دکتر بهرام علیزاده؛ رئیس اداره امور درمانی اداره کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز

گفتگو با دکتر بهرام علیزاده؛ رئیس اداره امور درمانی اداره کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز جهت آشنایی بیشتر با خدمات و امکانات موجود در درمانگاه امام رضای شهرداری برای کارکنان این مجموعه و عموم مردم، با ریاست این مرکز درمانی گفتگویی داشته ایم.
سه شنبه 31 شهريور 1394

رئیس مرکز سلامت شهرداری تبریز: نتایج طرح سنجش عدالت در سلامت نقشه راه اقدامات آینده خواهد بود

رئیس مرکز سلامت شهرداری تبریز: نتایج طرح سنجش عدالت در سلامت نقشه راه اقدامات آینده خواهد بود علیرضا رحیمی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری ما بین شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: خوشحالیم که پس از هماهنگی ها و زحمات فراوان به نتیجه رسیده و این تفاهم نامه به امضای دو طرف رسید. پیش از این نیز همکاری هایی با دانشگاه داشته ایم اما هم اکنون با امضای تفاهم نامه نوعی تعهد در ما ایجاد شده و موضوعات جدی تر دنبال خواهد شد.
سه شنبه 2 تير 1394

شهردار تبریز: ساختار سلامت شهرداری تبریز به اداره کل ارتقا خواهد یافت/ همکاری مردم در بحث جداسازی زباله فراتر از انتظار بود

شهردار تبریز: ساختار سلامت شهرداری تبریز به اداره کل ارتقا خواهد یافت/ همکاری مردم در بحث جداسازی زباله فراتر از انتظار بود صادق نجفی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری ما بین شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: استراتژی ما در شهرداری تبریز شعار ” تبریزمن، شهر سالم شهروند سالم” می باشد. در همین رابطه شهرداری باید برای ارتقاء تمام جنبه های بهداشت و سلامت و افزایش شور و نشاط شهروندان گام های موثری برداشته و باعث شکوفایی شهر گردد.
سه شنبه 2 تير 1394

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:همکاری بین شهرداری و داشگاه فرصت کم نظیری برای ارتقاء سلامت مردم است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:همکاری بین شهرداری و داشگاه فرصت کم نظیری برای ارتقاء سلامت مردم است محمد حسین صومی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری ما بین شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اظهار کرد: خوشبختانه مسئولین و افرادی ضمام دار امور شهرداری شده اند که بعضا بیش از ما به فکر سلامت و بهداشت مردم می باشند.
سه شنبه 2 تير 1394