پنجشنبه 14 فروردين 1399 _
 
 
 ارتباط با اداره کل سلامت

 
  امروز
پنجشنبه
فروردين 1399
14
قمری:09 شعبان 1441

میلادی:2 آوریل 2020
 
 
 
تاریخ : دوشنبه 30 دي 1398     |     کد : 866

با حضور پیشکسوتان و کارشناسان

اتاق گفتمان آب

بررسی نقش آب در توسعه پایدار آذربایجان با حضور پیشکسوتان و کارشناسان این عرصه برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز  جمعی از فعالان محیط زیست و خانه توسعه اذربایجان با میزبانی اداره کل سلامت در جهت الزامات توسعه پایدار و مطالبات اتاق گفتمان آب را تشکیل دادند.
مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز با اعلام آمادگی درخصوص همکاری مشترک اظهار داشت : مشارکت همگانی در جامعه زمینه ساز اقتصاد پایدار خواهد بود .
محمد حسین حسن زاده به اهمیت آموزش مردم اشاره نموده افزود: برنامه ریزی و آموزش طبعا نقش به سزایی در توسعه و تولید ثروت ملی خواهد داشت.
معاون اسبق وزیر نیرو نیزحفظ آب را پر اهمیت قلمداد نمود واذعان داشت : لازمه پایداری در جامعه و توسعه آن حرکت به سمت عدالت اجتماعی است.
وی افزود: حل مشکلات آبی و عمل کردن به مفهوم توسعه پایدار نیازمند همکاری همه دستگاهها با یکدیگر است.
رحیم میدانی ضمن پیشنهاد اجرای طرح آمایش آب محور در استان یادآور شد : فعالان این عرصه علاوه برنقش توانمند ساز و پشتیبان باید مطالبه گر و پیگیراجرای قوانین از سازمانهای مختلف باشند.
در پایان مهندس پاک نیا با تشکر از حضور تمامی کارشناسان و مطالب ارزشمند ارائه شده بیان کرد: که ما در سنجش آب دو تهدید کمبود آب و دیپلماسی آب رو به رو هستیم و برای حل مشکلات فقط بیان آنها کافی نیست و بایستی وارد فاز عملی شد.
و او ادامه داد: که هدف از تشکیل جلسات اتاق گفتمان همگرایی و هم افزایی بوده و امید است که با کمک هم گامی در جهت بهبود مسائل برداشته شود.


اکرم غفارزاده